Wylot z
Przylot do
Data wylotu
Data przylotu
Pasażerowie (maksimum 9 osób)

Kontakt - Infolinia

61 626 20 15

Tanie przeloty Gdańsk (GDN) Rzym (ROM) od 199,00 PLN
Wylot z:
Gdańsk, Polska PL
Przylot do:
Rzym, Włochy IT

Lotnisko wylotu:

Gdańsk - Rebiechowo (GDN)

Lotnisko przylotu:

Rzym - Fiumicino (FCO)

Data Wylotu - Przylotu

Tanie loty na trasie Gdańsk - Rzym (FCO). Połączenia z gdańskiego lotniska do Rzymu oferują tanie linie lotnicze Wizzair. Dzięki temu przewoźnikowi do stolicy Włoch dotrzemy bezpośrednio na lotnisko Rzym Fiumicino. Jest to główne i zarazem największe włoskie lotnisko. Położone w odległości 30 km od centrum miasta. Dogodne położenie lotniska wzdłuż autostrady A91 zapewnia szybką komunikacje między portem a centrum Rzymu, połączenie zapewniają także liczne autobusy i taksówki. W sezonie wiosna – lato 2017 połączenia są zawieszone. Sam sprawdź rozkład i zarezerwuj tani bilet lotniczy z Gdańska do Rzymu już od kilkudziesięciu złotych za osobę. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Przykładowe loty z Gdańska(GDN) do Rzymu(ROM) tanimi liniami

Wylot
Czas podróży: 10h 40m / 1 przesiadka
2017-08-29 13:00 Gdańsk (GDN)
2017-08-29 23:40 Rzym (FCO)
1
W6 1735
2017-08-29 13:00 Gdańsk (GDN)
2017-08-29 14:15 Goteborg (GOT)
W6
2
D8 1007
2017-08-29 20:55 Goteborg (GOT)
2017-08-29 23:40 Rzym (FCO)
D8
Przylot
Czas podróży: 13h 35m / 1 przesiadka
2017-09-05 22:50 Rzym (FCO)
2017-09-06 13:25 Gdańsk (GDN)
1
U2 2212
2017-09-05 22:50 Rzym (FCO)
2017-09-06 00:40 Londyn (LTN)
U2
2
W6 1602
2017-09-06 09:15 Londyn (LTN)
2017-09-06 12:25 Gdańsk (GDN)
W6
Oferta 1
Cena: 717 PLN
Wylot
Czas podróży: 10h 40m / 1 przesiadka
2017-08-29 13:00 Gdańsk (GDN)
2017-08-29 23:40 Rzym (FCO)
1
W6 1735
2017-08-29 13:00 Gdańsk (GDN)
2017-08-29 14:15 Goteborg (GOT)
W6
2
D8 1007
2017-08-29 20:55 Goteborg (GOT)
2017-08-29 23:40 Rzym (FCO)
D8
Przylot
Czas podróży: 6h 45m / 1 przesiadka
2017-09-05 08:10 Rzym (FCO)
2017-09-05 15:55 Gdańsk (GDN)
1
D8 1020
2017-09-05 08:10 Rzym (FCO)
2017-09-05 10:40 København (CPH)
D8
2
SK 759
2017-09-05 14:00 København (CPH)
2017-09-05 14:55 Gdańsk (GDN)
SK
Oferta 2
Cena: 896 PLN
Wylot
Czas podróży: 14h 55m / 1 przesiadka
2017-08-29 07:20 Gdańsk (GDN)
2017-08-29 22:15 Rzym (FCO)
1
W6 1601
2017-08-29 07:20 Gdańsk (GDN)
2017-08-29 08:40 Londyn (LTN)
W6
2
U2 2211
2017-08-29 18:40 Londyn (LTN)
2017-08-29 22:15 Rzym (FCO)
U2
Przylot
Czas podróży: 13h 35m / 1 przesiadka
2017-09-05 22:50 Rzym (FCO)
2017-09-06 13:25 Gdańsk (GDN)
1
U2 2212
2017-09-05 22:50 Rzym (FCO)
2017-09-06 00:40 Londyn (LTN)
U2
2
W6 1602
2017-09-06 09:15 Londyn (LTN)
2017-09-06 12:25 Gdańsk (GDN)
W6
Oferta 3
Cena: 906 PLN
Tanie loty do Rzymu - Promocje
Lot Data Promocji Linia Lotnicza Cena
Lot Katowice - Rzym   od 2017-07-04 do 2018-04-01     139.00
Lot Kraków - Rzym   od 2017-07-03 do 2018-04-02     139.00
Lot Warszawa - Rzym   od 2017-07-07 do 2018-03-31     109.00
Lot Wrocław - Rzym   od 2017-07-01 do 2018-03-29     129.00
www.gdanskrzym.pl Gdańsk Rzym - Współpraca: Bilety Lotnicze Rzym - dostarcza serwis Infoloty.pl